♥ | HiLaRy Duff Fan CLuß © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Reportaj ve Hilary'nin mektup adresı

2 posters
YazarMesaj
BonBony
HiLary Duff Admini
HiLary Duff Admini
BonBony

Reportaj ve Hilary'nin mektup adresı Empty
MesajKonu: Reportaj ve Hilary'nin mektup adresı   Reportaj ve Hilary'nin mektup adresı Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 3:22 pm

SORU=MERHABA HİLARY BİZE BİRAZ SON FİLMİN MATERİAL GİRL'DEN BAKSEDERMİSİN?KARDEŞİN HAYLİE İLE ÇALIŞMAK NASILDI?
Ah onunla çalışmak çok eğlenceli! o benim en yakın arkadaşım ,ayrıca çok komik biri film çok büyük paralara konup sonrada büyük bir skandalla hepsini kaybeden iki kızın öyküsünü anlatıyor.Fimin prodüktörlüğünü Madonna'nın şirketi üstlendi.

SORU=PEKİ MADONNA İLE SETTE TAKILMA ŞANSINIZ OLUYORMU?
Hayır mağlesef o sete gelmiyordu.Ama haylie ile ''Material Girl'' şarkısının yeni versiyonunu yapmamıza izin verdi .Bu gerçekten harika bir şey.

SORU=BU ARADA İNTERNETTE DOLAŞAN LİNDSAY ARABASINI ÇARPTIĞINDA ORDA OLDUĞUN VE KAMERALAR GELMEDEN KAÇTIĞIN SÖYLENTİSİNE NEDİYORSUN?
Hahaha!İnsanların internette uydurduğu şeyler gerçekten inanılmaz!Böyle bişey olması için bir klonum olması lazım.Çünkü o sırada Avrupa'daydım

SORU=HAKKINDA ÇIKAN EN ÇILGIN DEDİKODU NEYDİ?
Çok içip yaptırdığım silikonları herkese gösterdiğim,ya da Haylie ile tost yapmaya çalışırken bütün evi yaktığım olabilir:)

SORU=SON BİRKAÇ SORU DAHA...SENİN BİR SANAT AŞIĞI OLDUĞUNU DUYDUK.RESİM ÇİZİYORMUŞSUN?
Yavaş yavaş ilerliyorum şimdilik.Resim çizmek kişiliğime uyuyor.Bazen odama kapanıp çizmeyi seviyorum.

SORU=SANA JUİCY ADINI TAKTIKLARINI DUYDUK DOĞRU MU?
Hahaha evet:)Küçüklüğümüzde ailemiz Haylie ile bana komik isimler takmaya çok meraklıydı.Onunki''Yummy''ve ''Mr.Bugs'' benimkide ''Juicy''ve''Yaratık''

SORU=YARATIK MI?
Evet:) Akıllarından ne geçiyordu bilmiyorum!

TEŞEKKÜRLER HİLARY SENİNLE KONUŞMAK HARİKAYDI
Ben teşekkür ederim çok eğlenceliydi:)

HILARY YE MEKTUP YAZMAK İSTERSENIZ BURDA ADRESI
http://hilaryduff.forumsmotion.com
ALayNaiSSYaNn
Dergi Editörü
Dergi Editörü
ALayNaiSSYaNn

Reportaj ve Hilary'nin mektup adresı Empty
MesajKonu: Geri: Reportaj ve Hilary'nin mektup adresı   Reportaj ve Hilary'nin mektup adresı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 11:36 am

sağoll:)

Reportaj ve Hilary'nin mektup adresı
1 sayfadaki 1 sayfası