♥ | HiLaRy Duff Fan CLuß © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hilary Sabahları Ne Yapar?

3 posters
YazarMesaj
BonBony
HiLary Duff Admini
HiLary Duff Admini
BonBony

Hilary Sabahları Ne Yapar? Empty
MesajKonu: Hilary Sabahları Ne Yapar?   Hilary Sabahları Ne Yapar? Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 3:22 pm

Annesiyle aynı evi paylaşan Hilary Duff,Erkenden kalkmak zorunda olduğunu söylüyor.Biz de Hilary'nin sabahları nasıl geçiyor bir bakalım!

06:04 Köpeğim Lola genelde benden önce kalkar.Eğer tuvaleti varsa,ben yaptırana kadar havlar.Benim odamdan onun kulübesine geçiş olduğu için tuvaletini yapmasına izin veriyorum.Daha sonra Lola tekrar geliyor ve birlikte uyumaya devam ediyoruz.

07:10 Ayaktayım!Genelde erken kalkıyorum.İşim olmadığı zaman zamanlarda bile böyle.Bunun nedenide de annemle yaşıyor olmam.''Çok geç oldu''deyip beni erkenden kalldırıyor.Kim bu durumdan zevk alır bilmiyorum ama anneme kızamıyorum.Çünkü o çok tatlı.

07:16 Yıkanma zamanı.Dişlerimi fırçalamayı,kahvemi içene kadar bekletiyorum.Annem genellikle bana pozitf yakalşır ama bazen herhangi bir şeyimi bulamam.O zaman çok hırçınlaşırım,annemde bana kızar;''Ayakkabının tekini nasıl kaybedebilirsin'' diye.

09:51 Annem ve kardeşin Haylie ile kahve içeriz.Evden kafe'ye kadar yürürüz.Ardandan Haylie ile ben alışverişe gideriz.O çılgın bir alışveriş tutkunu!Alışverişteyken ya onu sakinleştirmeyi denemek zorunda kalıyorum ya da gittiğimiz mağazayı alarak alışverişimizi noktalıyoruz!
http://hilaryduff.forumsmotion.com
ßaşak_duFF
HiLary Duff Admini
HiLary Duff Admini
ßaşak_duFF

MesajKonu: Geri: Hilary Sabahları Ne Yapar?   Hilary Sabahları Ne Yapar? Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 5:47 pm

Baby^m benim .
ALayNaiSSYaNn
Dergi Editörü
Dergi Editörü
ALayNaiSSYaNn

MesajKonu: Geri: Hilary Sabahları Ne Yapar?   Hilary Sabahları Ne Yapar? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 11:34 am

ne kdr gzl yha onu çok sviyorum:( onu görebilsemm:(

Hilary Sabahları Ne Yapar?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hilary'nin enleri
» Hilary Duff - Cry
» Hilary DUFF Fan =)
» Hılary'nin Sırları
» Hilary Duff - A Day In The Sun